Facebook     YouTube     Google+

Reportáž z bicyklového závodu Litoměřická dlažba 2016

Image:

V reportáži o bicyklovém závodě Litoměřická dlažba 2016 o nás není ani zmínka, proto poutavý článek v odkazu doplňuji: Náročného cyklozávodu se také zúčastnili dva závodníci na jednokolkách z oddílu Uners Litoměřice (člen TJ Sokol Ltm), Saša a Míla. Z celkového počtu 66 závodníků se naši borci umístili na krásném 58 a 59 místě. Lepší byl Saša, který ujel Mílovi o 85 vteřin. Oba jednokolkaři tedy dojeli se ztrátou -4 kola na vítěze, a se ztrátou pouhé -2 kola na celkem jedenáct závodníků na bicyklech. Průměrná rychlost jednokolkařů byla 12 km/h, to znamená přibližně poloviční, než u závodníků na bicyklech. "Stoupák v Horní Rybářský jsem nerozdejchal a na Máchovejch schodech jsem se jednou zachyt teplákama o zábradlí," vysvětlil svou ztrátu 85 vteřin Míla.