Facebook     YouTube     Google+

 

 

Soutěž s Try One Weekendem

Image: 

Ahoj účastníci víkednové akce,

pokud by jste se chtěli zúčastnit soutěže o nejzajímavější fotku s uninou, tak následujte instrukce níže. Pokud nemáte Instagram a přesto se chcete zúčastnit, pošlete mi fotku do e-mailu a já jí na Instagram vylepím. Třeba uspějeme!

Link na Try One Instagram je zde: https://instagram.com/tryone_uni/

---------------------------------
SOUTĚŽ S TRY ONE! 
---------------------------------
Vezmi foťák, telefon a zkus vymyslet, co nejzajímavější fotku s jednokolkou, tak aby zaujala a nemusí jít vůbec o jezdecký výkon.
Vyfoť novou, nebo nahrej tvoji starší fotku na svůj instagram a označ na fotce @tryone_uni. 
Podmínkou je jen, že musíš sledovat náš profil na instagramu.
Na fotce nejde o jezdecký výkon, jde o fotku, která něčím zaujme na první pohled, tak aby třeba 
nalákala nové lidi zkusit náš sport. je zcela na tobě a na tvém nápadě co vymyslíš. hraj si!
Uzávěrka je ve čtvrtek 16.4. 2015 ve 21:00. Všechny označené fotky budou k vidění v galerii na Try One Weekendu, který se koná už příští víkend 17 - 19. dubna. 
Každý může označit pouze jednu svoji soutěžní fotku. 
Každý z účastníků víkendového soustředění dostane 3 hlasy, a bude moc hlasovat pro fotku, která se mu nejvíc líbí. Své fotce může dát maximálně jeden hlas. Ostatním kolik chce.
V sobotu při exhibičním večeru budou vyhlášeni vítězové. V případě, že jezdec na místě nebude, cenu mu pošleme v týdnu po skončení akce.
První tři nejlepší fotky budou odměněny balíčkama partnerů Try One Weekendu (Dickies, BlackComb, Sportique...). Mezi cenami najdeš trička, obal na notebook Try One a další zajímavé věcičky...